Pondělí: 8:00-12:30 hod (MDDr. Petrásková Lucie)
Úterý: 8:00-12:00 hod,13:00-15:30 (MDDr. Petrásková Lucie)
Středa: NEORDINEJEME!
Čtvrtek: 8:00-12:00 hod,13:00-15:30 hod (MUDr.Mrovec Roman)
Pátek: 8:00-12:30 hod (MDDr. Čéšková Veronika)

Akutní a bolestivé případy budou v ordinační dny ošetřeny vždy od 7:30hod. V neordinační dny(středa) ošetří akutní a bolestivé případy MUDr. Mrovec Roman-Ostrava-Mar. hory, Nivnická 21, tel: 596 632 133

Sezóna 2014/2015 III. třída - Suché Lazce : Holasovice 3:1

Sezóna 2014/2015 III. třída - Suché Lazce : Holasovice 3:1 (2:0)

Střelci: 4. min. Švec, 40. min. Stuchlík, 47. min. Havelka

Sestava: Pasterňák – Lenc (80. min. Adamčík), Venclík, Graf, Groda (59.min. Novák) - Dener (65. min. Mikšík),  Stuchlík, Havelka, Balda - Švec (88. min. Kubín), Vlha (75. min. Komenda), . Trenér Chmel, asistent Vašíček, manager Orieščík.

K dalšímu zápasu na náš stadion přijelo mužstvo Holasovic. Vzhledem k postavení obou mužstev v tabulce se dal očekávat jednoznačný průběh. Ovšem jak to tak bývá přišlo pro naše mužstvo povolební vystřízlivění. Netradiční nedělní termín zápasu nám nesedl. Hosté nastoupili odhodlaní zlepšit své bodové a brankové skóre. Nám se podařilo z první šance v zápase skórovat. Ve 4. minutě Vlha dlouhým pasem za obranu oslovil Švece a ten levačkou z voleje „hodil“ míč do hostující branky – 1:0. Na naše mužstvo dolehlo uspokojení a hosté nám byli vyrovnaným soupeřem. Hráli houževnatě a ukazovali proč v dosavadním průběhu soutěže dostali před tímto zápasem pouze 7 gólů. Naštěstí rovněž ukazovali proč dali pouze dva góly, kdy se sice do šancí dokázali dostat, ale jejich proměňování bylo naštěstí pro nás nepřesné. Nám se taky podařilo do nějakých šancí dostat, ale gól z toho nebyl. Po počátečním zastřelování se konečně ve 40. minutě ujala rána Stuchlíka zpoza šestnáctky na kterou byl hostující gólman krátký – 2:0. Asistenci si u tohoto gólu připsal „aktivní“ Havelka. Tímto skórem skončil první poločas.

Druhý poločas jsme začali stejně jako první. Balda ve 47. minutě dostává přihrávku před prázdnou branku, počká na gólmana až se přesune, poté jej trefuje, naštěstí se míč odráží k Havelkovi, který nekompromisně zvyšuje na 3:0. To bylo asi tak všechno co jsme ve druhém poločase ukázali. Poté pokračovala kopaná nevalné úrovně. V 77. minutě si střelecký účet vylepšili i hosté, kdy první ránu dokázal Pasterňák ještě vyrazit, ale pouze před hostujícího hráče, pro kterého již nebyl problém skórovat. Více se snad nehodí ani k druhému poločasu psát.

I přes utrápené vítězství jsme mohli mít tento víkend důvod k radosti. Volby dopadly k všeobecné spokojenosti. Melč i Březová své zápasy prohrály což znamená, že jsme se osamostanili na první příčce tabulky. Příští zápas odehrajeme na hřišti dosavadního posledního mužstva tabulky ve Chvalikovicích a to v neděli 19.10.2014 v 15:00 hodin.

Facebooku

vloženo - 11.10.2014

Zvolení zastupitelé do městské části Opava - Suché Lazce 2014

Zvolení zastupitelé do statutárního města Opava jmenný seznam.

Výsledky voleb do zastupitelstev obcí 10.10. - 11.10.2014 pro městskou část Opava - Suché Lazce dle českého statistického úřadu. Přesné info zde