Aktuality ze Suchých Lazců

vloženo - 16.4.2018

Mistrovský zápas Lazio duben 2018 Suché Lazce : Chomýž 0:3

V mistrovském zápase mužů Suché Lazce : Chomýž, který se hrál v sobotu 14.4.2018 v 16:00 hod., prohrály Suché Lazce 0:3 (0:0). Góly dával 52. J. Schindler , 83. J. Láryš , 87. J. Schindler. Rozpis zápasů zde.
19. kolo, Moravskoslezský, 1.B třída sk. A, 2017-2018

Suché Lazce absolutně nezvládly duel v Chomýži, kam o víkendu zajížděly jako velký favorit. Výhru domácích 3:0 nečekal snad ani ten největší optimista.
První půle nabídla řadu šancí, branku však nikoliv
V krásném slunečném dni proti sobě nastoupily celky Chomýže a lídra 1.B třídy sk. A a Suchých Lazců, které se vyhřívaly na první příčce tabulky. Z kraje utkání udělal domácí hráč hrubku, kdy poslal nepřesnou malou domu, kterou zachytil útočník Lazců, ten však chybu nepotrestal, hrála se teprve pátá minuta utkání. První půle byla celkem vyrovnána, kdy hostující tým nevyužil příme kopy z hranice šestnácky. Velkou příležitost měl domácí hráč Ladislav Klement, ale z hranice malého vápna mířil mimo. Když domácí mužstvo po zahrání přímého kopu poslalo centrovaný míč pouze na břevno, šlo se do kabin za stavu 0:0
Druhá půle v režii domácích
Na začátku druhého poločasu v 52. minutě využil hráč domácích Schindler Jan nedůrazu obrany hostí, poradil si s dvojí obránců a zakončil 1:0. V 77.minutě inkasoval žlutou kartu Juchelka za útočný faul. Do 80. minuty se Suché Lazce snažily srovnat stav utkání, ale s dobře bránícím mužstvem Chomýže si hosté nevěděli rady.  Za zmínku stojí snad střílený centr z pravé strany, který tečoval útočník Suchých Lazců mimo. Následovala 83. minuta, kdy obrana hostí chybně rozehrála na pravého obránce, ten o míč přišel, hráč Chomýže poslal centr do vápna, který našel střídajícího hráče Jana Laryše a ten si z malého vápna věděl rady 2:0. Hostující tým po vstřeleném golu rezignoval. V závěru utkání 87. minutě přidal pojistku po individuální akci opět Schindler 3:0.
Ohlasy k zápasu
TJ Sokol Chomýž, Václav Čandas: Víceméně vše, bylo řečeno, a já souhlasím s hodnocením soupeře.
TJ Suché Lazce, Michal Adamčík: Tady tenhle zápas se pro mě osobně strašně špatně hodnotí protože jsme úplně selhali a prohráli si to sami našim nedůrazem a přístupem ve hře. Chomýž velmi dobře bránila snad všechno co šlo obrana zablokovala, takže jsme si neuměli vytvořit pořádnou šanci za to soupeř nás našim nedůrazem a nepřesnosti trestal a šel velkou bojovností za vítězstvím. Musíme si to vzít k srdci a příští zápas opět ukázat naši sílu.

Sestava TJ Suché Lazce: A. Tichý- F. Balda, D. Laub, D. Kostka, V. Kožušník, M. Adamčík(61. R. Kulaga), O. Vlha, L. Lenc, M. Havelka, J. Feher(73. A. Orel), T. Herudek