Sezóna 2010/2011 - Suché Lazce : Hať 6:0 (4:0)

Sestava: Klapuch, Munk, Laub, Havelka, Dener, Vlha, Kříž, Hečko, Kuba, Pospěch, Balažovič

Střídali: Macháček, Pospíšek

Branky: Kříž 2, Pospěch, Hečko, Balažovič, Havelka

V prvním zápase sezóny 2010/2011 do Lazec přijel soupeř, který nás chtěl zřejmě příjemně přivítat v nové soutěži pro náš klub, kterou je pro tento rok ostravská část 1. B třídy. Na naše hřiště zavítali fotbalisté z Hatě. Ovšem někteří z nich možná ještě dnes ani neví, že na nějakém fotbale byli. Jejich odevzdaný výkon byl zřejmě i pro ně samotné zklamáním. Jejich výkon snesl přísnější měřítko asi jen do páté minuty,  od té chvíle byla jen otázka času, kdy vstřelíme nějaký gól.
My jsme opět nastoupili s velkou disciplínou směrem dozadu, kdy ovšem pokulhávali naše kombinační schopnosti směrem k brance soupeře. Ovšem když už se nám nějaká akce povedla byla to luxusní záležitost skoro jako z dílny FC Barcelona. Důkazem budiž náš druhý gól po fantastické akci po naší pravé straně, kterou po přihrávce Munka zakončil Balažovič. Ještě předtím se po přetaženém centru Havelky a vrácení (Jelimana) Lajky prosadila naše nová útočná akvizice Pospěch. Třetí branku výstavní střelou do šibenice vsítil po dlouhé době s chutí hrající Hečko. A čtvrtou neméně krásnou brankou do poločasu udělal z našich hostů dokonalé statisty Kříž.
Druhý poločas se dohrával jen z nutnosti, kdy hosté byli pořád bezradní a naši hráči se již šetřili na náročný večer. Do střelecké listiny se zapsali ještě náš nejlepší střelec z minulé sezóny Havelka a podruhé v zápase se trefil Kříž. Ten ještě na začátku druhého poločasu orazítkoval břevno hostující brány. Hosté zahrozili ve druhém poločase jen dvakrát, kdy poprvé v souboji o neposlušný míč (tento ani jeden z hráčů netrefil) naběhl hostující útočník do veterána v našich řadách "dědka" Lauba a rozhodčí tento střet, kdy oba aktéři museli být ošetřeni posoudil jako dědkův faul, který stačil ještě vytáhnout před pokutové území, takže z toho byl jen trestný kop, po kterém se opět zapotil náš nejrychlejší a nejhodnější masér ve střední Evropě Pepa a ošetřovat musel Pospěcha po ráně balónem do hlavy. V poslední minutě ještě hostující útočník postupoval na naši branku z boku sám, ovšem jeho zakončení bylo stejné jako výkon celého hostujícího týmu.
Zápas tedy skončil vítězstvím 6:0, kdy toto potleskem ocenili i jinak nároční fanoušci, kteří si na závěr užili i velkolepou děkovačku. Poté již mohl začít dlouhý a náročný večírek, kterým naše mužstvo společně s vysokou výhrou přivítalo novou sezónu.