vloženo - 16.11.2011

Sezóna 2011/2012 - Kylešovice : Suché Lazce 0:1 (0:1)

Branka: 3. Honěk

Suché Lazce: Klapuch – Herudek, Havelka, Karpjak, Stuchlík – Balažovič (Toth), Handzlík, Honěk, Kuba – Vlha, Pospíšek (Macháček).

Suché Lazce potvrdily roli lídra i na umělé trávě v Kylešovicích. Jediná branka zápasu se urodila již ve 3. minutě. Vše začalo tutovkou kylešovického Mužíka, jenž nepřekonal Klapucha. Hostující brankář pak míč rychle vyhodil a založil brejk. Domácí stoper Pospěch odvrátil balon před velké vápno, kde z dvaadvaceti metrů pálil přesně Honěk. Pospěch si mohl napravit reputaci okolo 20. minuty. Jeho pokus ale dopadl pouze na tyč.

Neujala se ani rána Čavery. Druhá půle nabídla také šance hostů. Vlhu a následně i Hoňka ovšem Šupola bravurně vychytal. Nejlepší střelec I.B třídy Vlha se ve vápně dostal k míči ještě jednou, avšak mířil vedle. Největší příležitost Kylešovic si vytvořil Toman. Střela z přímáku ale skončila jen na břevně.

„Hrál se opravdu výborný fotbal. Šťastnější byly Suché Lazce,“ usuzoval trenér domácího výběru Jaroslav Narovec. „Jsem spokojený s výsledkem, nikterak však s výkonem,“ přidal pár postřehů předseda sucholazeckého klubu Miroslav Satke.