Sezóna 2012/2013 - Suché Lazce - Ludgeřovice 3:1 (2:1)

Suché Lazce - Ludgeřovice 3:1 (2:1)

Branky: 20. a 25. Balažovič, 80. Kožušník – 30. Adamčík

Sestava: Klapuch – Herudek, Havelka, Špiller, Stuchlík - Balažovič, Honěk, Švec, Pusch– Vlha (Klímek), Kožušník (Hájek)

K dalšímu utkání přijelo na naše hřiště mužstvo Ludgeřovic. Před tímto zápasem byli Ludgeřovičtí o bod a jedno místo v tabulce před námi. My jsme jim chtěli oplatit porážku 2:0 z podzimního střetnutí. První minuty zápasu ovšem vypadaly jako by jsme zůstali ještě v kabině. Hosté se ujali iniciativy a v prvních pěti minutách se hnali neustále na naší branku. Poté jsme se probrali a hra se vyrovnala. Na mokrém terénu se hrál útočný fotbal se spoustou šancí na obou stranách. Do konce 1. poločasu si jich více vytvořilo naše mužstvo a Filip dokázal dvě šance proměnit ve vedení 2:0. Na první gól mu krásným „rohlíkem“ za obranu přihrál Standa a druhý gól mu připravil Ondra, který se střelecky zatím hledá a i při tomto gólu Filip asi 5 minut čekal na zadní tyči před prázdnou brankou než k němu přihrávka přijde. Poté jsme samozřejmě polevili a hostům se povedlo snížit na 2:1, kdy si Herud nepohlídal protihráče po rohu a pro toho už nebyl problém hlavou překonat Danka. Byla to již několikátá obdržená branka po standardní situaci!!! Do šaten se tedy šlo za stavu 2:1 pro nás. Hosté se ve 2. poločase začali více tlačit dopředu v touze po vyrovnání a Danek se v brance měl co ohánět aby nám udržel nejtěsnější vedení, jednou mu v tom musel na brankové čáře vypomoct Standa . My jsme si z brejku vypracovali řadu šancí, které jsme ovšem trestuhodně zahazovali. Vrcholem byl únik Pušky se Sortym, kteří už běželi sami na hostujícího brankáře, který Puška vyřešil přihrávkou do rukou již dávno ležícího brankáře. Co se nepovedlo nohama nebo hlavou musel Kožka zachránit levou „koulí“, kterou vsítil náš třetí gól. Zápas tedy skončil našim vítězstvím 3:1.

Další utkáni odehrajeme v neděli 19.5.2013 od 17:00 hodin na hřišti Bolatic. Podzimní duel skončil vítězstvím Bolatic 2:4.

Další výsledky:
Mokré Lazce – Velké Hoštice 1:1 (1:1); Branky: 36. Garba – 41. J. Jaroš
Rýmařov – Bolatice 2:1 (0:1); Branky: 55. Krčmařík, 63. Doležel – 38. T. Balarin
Bílovec – Štítina 2:1 (0:0); Branky: 86. a 88. Timko – 83. Gargoš
Píšť – Markvartovice 1:2 (0:2); Branky: 77. Kulig – 5. Kocmich, 12. Besta