Aktuality ze Suchých Lazců

vloženo - 18.6.2013

Sezóna 2012/2013 - Suché Lazce : Píšť 1:1 (0:0)

Sestava: Klapuch (2. poločas Matrosz), Herudek (2. poločas Macháček), Laub, Špiller, Stuchlík – Balažovič, Pusch, Havelka, Urbánek – Vlha, Kožušník. Trenér Szczur.

Branka: Balažovič

Předposlední zápas sezóny 2012/2013 sehrálo naše mužstvo doma s týmem Píště. Počasí vyšlo až moc, jak prohlásil Ing. Kožka: „V takovém vedru se nehodí jít ani na pivo“. Obě mužstva už byla zachráněna a tak se hrál celkem bezstarostný fotbal, který se snad divákům líbil. Snad aby to nebyla úplná „plážovka“, tak se na hřišti občas přiostřilo, aby si i rozhodčí foukl do píšťalky a zasloužil si svou výplatu. Za zmínku v prvním poločase stojí šance Havlose, ke kterému přiletěl roh Filipa, ale ten byl tak překvapen, že míč pouze nasměroval do rukou hostujícího gólmana. Na druhé straně musím zmínit trestný kop Meleckého, který překopl naší bránu a snad musel i vytvořit rekord v kopu na dálku. Ve druhém poločase se diváci konečně dočkali i gólů. Skóre otevřelo domácí mužstvo. Po zblokované střele zpoza šestnáctky dorážel míč Havlos do gólmana, ten se k němu odrazil zpátky a on zpětnou přihrávkou našel Filipa, který míč uklidil do svatyně hostů. Hosté vyrovnali po hrůzostrašné rozehrávce Šidlíčka, který neomylně našel Meleckého a ten nedal střelou na zadní tyč Matyldovi šanci. Skóre na naši stranu mohl opět překlopit Kožuch a zejména Filip, ale jejich pokusy skončili, buď na gólmanovi, břevně nebo v ochranné síti. Více už si ze zápasu nepamatuju, jelikož bylo strašné vedro a to mi nedělá dobře.

Poslední zápas sezóny je doma v sobotu 22.6.2013 v 17:00 hod. se Štítinou.