Aktuality ze Suchých Lazců

vloženo - 13.4.2015

Sezóna 2014/2015 III. třída - Komárov : Suché Lazce 0:0

Sestava: Pasterňák – Lenc (ŽK) (85´ Novák), Laub D., Laub J., Balda – Dener (ŽK) (66´ Venclík), Havelka (ŽK), Stuchlík (ŽK) (80´ Adamčík), Kožušník - Švec, Vlha. Trenér Chmel, asistent Vašíček.

Druhé jarní utkání našeho týmu přineslo druhé derby. Tentokrát jsme zajížděli do Komárova. Někteří hráči slavili už před zápasem, takže jsme museli udělat nějakou změnu v zamýšlené sestavě. První poločas nebyl pro oko diváka příliš atraktivní. Terén a sluníčko bylo proti kombinační hře. Ve 4. minutě jsme mohli jít do vedení, ale Dener hlavou trefil tyč domácí branky. Jinak se hrál vyrovnaný zápas bez velkých šancí na obou stranách.

Druhý poločas již byl z obou stran živější. Hra se přelévala k oběma brankám. Domácí nastřelili rovněž tyč. Bylo to po centru v 53. minutě. My jsme se ovšem nenechali zahanbit a hned o minutu později Lenc tvrdou ranou nastřeluje břevno. O další minutu později zkouší Kožušník štěstí ranou z 20ti metrů, kterou domácí brankář vytahuje na roh. Poté opticky přebíráme iniciativu. Domácí hrozí víceméně pouze ze standardních situací. Velké šance už počítáme skoro jenom my. Nastřelujeme Vlhou další břevno. Poté Vlha neproměňuje samostatný nájezd na brankáře po pěkné uličce Kožušníka. Švec po chybě domácího obránce střílí z 12ti metrů vedle. Na stranu domácích se v tuto chvíli přiklání i štěstí, kdy trefujeme Baldu na brankové čáře. V poslední minutě ještě může hlavou rozhodnout Novák, bohužel přestřeluje.

Druhý poločas kvalitou přesáhl tuto soutěž. Měli jsme více gólových šancí, ale nakonec zápas skončil bezbrankovou remízou. Domácí hráči podali kvalitní výkon. Utkání bylo místy nervózní. Našlo se pár tvrdých zákroků, ale nakonec si myslím, že všechno proběhlo bez větších problémů. Domácím gratuluji k bodu a přeji hodně štěstí do dalších utkání.

Naše mužstvo v sobotu přivítá na svém hřišti celek Březové. Březová je druhý celek tabulky. Na podzim jsme u nich prohráli 1:0. Bude to další vyrovnané, bojovné utkání. Musíme se na něj dobře připravit. Začátek utkání v 16:00 hod.