Aktuality ze Suchých Lazců

vloženo - 26.10.2014

Sezóna 2014/2015 III. třída - Suché Lazce : Kyjovice 6:0

Sezóna 2014/2015 III. třída - Suché Lazce : Kyjovice 6:0 (2:0)

Střelci: 13. min. a 66. min. Švec, 46. min. a 88. min. Vlha, 31. min. a 71. min vlastní

Sestava: Matrosz –  Lenc, Venclík, Graf (80. min. Kubín), Balda Filip (30. min. Novák) – Dener (75. min. Komenda), Havelka, Stuchlík (žk), Mikšík (46. min. Adamčík) - Švec, Vlha. Trenér Chmel, asistent Vašíček.

Po zkratu, který jsme předvedli na hříšti Chvalíkovic jsme do domácího zápasu s Kyjovicemi šli s jediným cílem a to byla vyhrát a udobřit si „náročné“ lazecké fanoušky. Od prvních minut jsme se do soupeře zakousli a na hostující branku se valil jeden útok za druhým. Vyústěním počátečního tlaku byla trošku šťastná branka Švec ve 13. minutě, který proměnil centr Stuchlíka – 1:0. Ve 31. minutě zahrál rohový kop Vlha tak dobře, že jej posadil na hlavu dezorientovaného hostujícího hráče, který jej nekompromisně uklidil do vlastní branky – 2:0.  To bylo poločasové skóre a hosté mohli být rádi, že pro ně bylo zatím milosrdné.

Druhý poločas jsme odstartovali bleskově. Ve 46. minutě Švec vybízí ke skórování Vlhu a ten zvyšuje na 3:0. V 66. minutě si oba jmenovaní své role prohazují a Švec po trestném kopu Vlhy lehkou tečí zvyšuje na 4:0. V 75. minutě se opět Vlha mění v nahrávače a po jeho úniku si sráží gólovou přihrávku  hostující obránce ve skluzu do vlastní branky – 5:0. Poté již hosté rezignovali a tak v 88. minutě po exhibiční akci dvojce Havelka, Švec upravuje na konečných 6:0 do prázdné  branky Vlha. Ještě musím vyzdvihnout parádní Švecovu přihrávku po které Vlha sám postupoval na brankáře a neméně parádním lobem by překopl i obecní stodolu.

Tentokráte zasloužená výhra podložená dobrým výkonem, který se musel domácím fanouškům líbit. Poslední podzimní kolo odehrajeme na hřišti v Hlavnici, která se dostala do solidní formy a tak lze předpokládat těžký zápas. Výkop 1.11.2014 ve 14:00 hodin.