Sezóna 2014/2015 III. třída - Vítkov "B" - Suché Lazce 1:3

Sezóna 2014/2015 III. třída - Vítkov "B" - Suché Lazce 1:3 (1:1)

Střelci: 43´ Vlha, 53´ Adamčík, 74´ Kožušník

Sestava: Pasterňák - Dener, Laub D. (30´ Adamčík), Laub J., Stuchlík - Lenc, Havelka, Balda, Kožušník - Vlha (68´ Matrosz), Švec

K dalšímu utkání jsme zajížděli do Vítkova, kde jsme se utkali s místním "B" týmem. Na stadionu probíhala oslava, kdy předchozí den postoupilo jejích "áčko" do krajského přeboru a vypadalo to, že my bychom nejraději oslavovali taky.

Utkání začalo pěším fotbalem. My jsme na utkání přicestovali opět se dvěma hráči na střídání. Na hřišti bylo zajímavější sledovat místní slavící borce než tzv. fotbal, který se odehrával přimo na něm. Domácí bez posil z áčka (a když tak po oslavách) rovněž nehýřili pohybem. Ve 26. minutě nám po našem rohu utekl domácí útočník a prostřelil Pasterňáka v naší brance. Kdo myslel, že nás vyburcuje asi se mýlil. Mírné zlepšení nastalo, ale byly to spíše výjimky. Těsně před poločasem využil jednu z takových výjimek Vlha, kterého vysunul Balda a po kličce brankáři vyrovnal na 1:1.

V poločase jsme si sice řekli, že trošku přidáme a bylo to opravdu jen o trošku. Na domácí to ovšem naštěstí stačilo. V 53. minutěse k nám otočilo taky štěstí, kdy Adamčík nepovedeným centrem překvapil všechny na stadiou i domácího brankáře - 1:2. Poté jsme již měli utkání ve své moci. Domácí občas zahrozili, ale do šancí jsme je nepouštěly. Na naší straně šancí rovněž přibývalo, ale Kožušník, Lenc ani Švec je nedokázali využít. V 74. minutě Kožušník prošel přes dva hráče v šestnáctce a "ruským nártem" zvýšil na 1:3. Poté se již utkání jen dohrávalo.

Příští zápas, poslední na domácím hřišti v této sezóně odehrajeme netradičně v neděli od 17:00 hodin proti Hlavnici. Přijďte nás povzbudit, možná přijede i Di Mária.