Fotogalerie

Olympijský běh v Suchých Lazcích 2023

Ve středu 21.6.2023 odpoledne se na místním fotbalovém hřišti konal sedmý ročník oblíbeného závodu pro všechny věkové kategorie T-MOBILE olympijský běh, který již tradičně pořádal Pavel Nelešovský ve spolupráci s obecním úřadem. Od 16. hodiny startovalo několik desítek dětí ve třech věkových kategoriích. Do hlavního závodu se přihlásilo 20 běžců. V 18 hodin vyběhlo dvacet běžců na trať, která vedla okolím Suchých Lazců. Počasí závodu přálo, děti závodily a rodiče nadšeně fandili. Pro děti byl připravený minikolotoč, skákací hrad, občerstvení a cukrová vata. Z mužů byl nejrychlejší Pospíšil Petr v čase 19:36 min., druhý Kubín František v čase 21:11 min. a třetí Kuzník Pavel v čase 22:02 min. Z žen se nejlépe umístili Latoňová Jana v čase 23:55, druhá naše Gřešková Jana v čase 24:07 min. a na třetím místě Otipková Lenka v čase 24:44 min.
Kompletní výsledky jsou k dispozici zde.